среда, 17 апреля 2019 г.

Обласні зональні змагання з допризовної підготовки юнаків

16  квітня  2019  року    на  базі  Комунального  закладу  освіти»  Миролюбівська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  відділу  освіти  Перещепинської    міської  ради  Дніпропетровської  області»  проходили  обласні  зональні    змагання  з  допризовної  фізичної  підготовки  юнаків.

У  змаганнях  взяли  участь   команда  Раївської  ОТГ Синельниківського  району,  команда  Новомосковського  району  та  команда  Миролюбівської  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ. Згідно  умов  проведення  хлопці  2002-2003  р.н.  змагалися  у  виконанні  6-ти  випробувань:

-подоланні  смуги  перешкод
-підтягуванні  на  високій  перекладині
-бігу  100м
-метанні  гранати
-стрільбі  з  пневматичної  гвинтівки
-кросу  1000м.
Як  завжди  на  кожному  етапі  змагань  розгорталася  запекла  спортивна  боротьба,  адже  кожна  виграна  секунда  під  час  бігу,  кожен  виграний метр  під  час  метання  гранати ,  кожне  додаткове  підтягування,    кожне  влучене   очко  під  час   стрільби  вирішувало   долю  не  тільки  кожного  учасника,  а  й  долю  команди, інтереси  якої  він  представляв.
Кращими  у  подоланні  смуги  перешкод  стали:
Ім-Барабоша  Олександр(Новомосковський  район);
ІІм-Баличев  Дмитро (Новомосковський  район);
ІІІм-Свергун  Антон (Новомосковський  район).
Серед  команд  у  виконанні  цієї  вправи  відзначилися:
Ім-Новомосковський  район;
ІІм- Раївська  ОТГ Синельниківського  району
ІІІм-Миролюбівська  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ.

Найкращі  результати  у  підтягуванні  на  високій  перекладині  показали:
-команда  Раївської  ОТГ Синельниківського  району -Імісце;
         -команда Новомосковський  району -ІІ - місце;
-команда Миролюбівської  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ-ІІІ  місце.
Серед  учасників  найбільшу  кількість  разів  виконали: Левицький  Олексій(21  раз),  Чупахін  Артем(21  раз)  з  Новомосковського  району, Боздирєв  Данило(20  раз)   з  Раївської  ОТГ Синельниківського  району, Кулик  Дмитро(15  раз)  з  Миролюбівської  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ.
Найдальше  метнули  гранати Боздирєв  Данило(45  м)  та  Петрик  Є.(45  м)  з  Раївської  ОТГ Синельниківського  району,  Круглій  Дмитро  (44  м)  з  Новомосковського  району,  Редкачов Максим(44  м)  та  Король  М.(43  м)  з    Раївської  ОТГ Синельниківського  району.
Призерами  у  метанні гранати  стали   Раївська  ОТГ Синельниківського  району (І  місце),  Новомосковський  район (ІІ  місце)  та Миролюбівська  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ(ІІІ  місце).
Найбільшу  кількість  очків  у  стрільбі  набрали:
Ім- Круглій Дмитро(42  оч.) Новомосковський  район;
ІІм- Редкачев Максим( 26  оч.) Раївська  ОТГ Синельниківського  району ;
ІІІм-Губарь  Михайло(25  оч.) Миролюбівська  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ.
Кращі  команди  у  цьому  виді  випробувань:
- Новомосковський  район     місце);
-Раївська  ОТГ Синельниківського  району (ІІ  місце);
- Миролюбівська  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ (ІІІ  місце).
У  бігу  на  100  метрів  відзначилися Вдовіченко  Сергій(13.07  хв) з  Раївської  ОТГ Синельниківського  району -І  місце, Чупахін  Артем(13.44  хв) –(ІІ  місце)  з  Новомосковського  району  Левицький  Олексій  та  Білоус  Максим  з  результатами  13.45  хв(ІІІ  місце) з  Новомосковського  району.  Командами-переможницями  з  бігу  на  100  метрів  стали  команда Новомосковського  району    місце,  команда Раївської  ОТГ Синельниківського  району -ІІ  місце  та  команда   – Миролюбівської  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ -ІІІ  місце.
Юнаки  Новомосковського  району зайняли І  місце  у  кросі  на  1000м, Раївської  ОТГ Синельниківського  району -ІІ  місце, Миролюбівської  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ   -  ІІІ  місце.  Найкращі  результати  продемонстрували Левицький  Олексій  (0314.1  хв.)-І  місце  (Новомосковський район),  Петрик  Євген(03.16.3  хв)-  ІІ  місце  та  Мисько  Сергій(03.16.7  хв)-ІІ  місце  з  Раївської  ОТГ Синельниківського  району.
У  багатоборстві  відзначилися  Круглій  Дмитро(4313  очок),  Барабоша  Олександр (4272  очок),  Порошин  Павло(4105  очок) з  команди  Новомосковського  району.
За  результатами  змагань  у  командному  заліку  найбільшу  кількість  очок  набрала   команда  Новомосковського  району    і  зайняла  І  місце,  команда  Раївської  ОТГ Синельниківського  району  виборола  ІІ  місце,  а    команда  Миролюбівської  ЗОШ  Перещепинської  ОТГ  посіла  ІІІ  місце.

Команди -переможці  та  юнаки,  які  посіли  призові  місця  були  нагороджені  грамотами  та  медалями,  які  їм  вручили  директор  Миролюбівської  ЗОШ  Лаудін  М.Б.  та  головний  суддя  змагань  Трумбаль  П.М..